Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Euromasochismus

22. 07. 2015 9:00:00
Žádný národ na světě a už vůbec ne světadíl si neuložil na hřbet politickou korektnost jako Evropané.

Politickou korektnost, která v praxi znamená bezvýhradné přijímání imigrantů z jiných víceméně nepřátelských kultur, po kterém následují ústupky těmto kulturám na úkor kultury vlastní. Takovým do nebe volajícím sebezničujícím masochismem netrpí na této planetě žádná jiná civilizace než evropská.

Když arabští mládenci ve Švédsku strhli rekordy ve znásilňování Švédek, tak švédská vláda prosadila ihned vskutku kocourkovský zákon, který ustavil kritiku imigrantů jako trestný čin. V Bruselu se bojí vystavit o Vánocích na náměstí vánoční strom, aby neurazili své muslimské imigranty. Arabský řidič v Británii bez ostychu vyhodí z autobusu slepce s vodícím psem, protože je nečistý.

Do arabské země nepřivezete nejen psa, ale v takové Saudské Arábii, Kataru nebo Kuvajtu vám nedají občanství, ani kdybyste se rozkrájeli. Natož aby kvůli vašim pocitům přestali zahrabávat zaživa do země a kamenovat ženy nebo bičovat bezvěrce.

Ale to občanství vám nedají jen tak ani v USA, v zemi imigrantů, která je krásným příkladem, jak cizí nepřátelská kultura imigrantů, v tomto případě anglosaská kultura, zničila kulturu původní včetně původních obyvatel, které z většiny vyvraždila a zotročila.

Dnešní Severoameričané staví ploty a zdi proti imigrantům z jihu a místní domobranci si čas od času i nějakého uprchlíka odstřelí.

V Africe máme krásný příklad, jak se domorodci s nepřátelskou kulturou vypořádali. Bělochy postupně ze svých zemí vyhnali, a pokud se tam některý míní usadit, musí mít pěkně naditou kapsu anebo znát nějaké velmi výhodné řemeslo. Vždy ovšem musí být „dojnou krávou“ pro své okolí. Představa, že by černoši živili svého chudého bělocha – platili mu rentu a on na oplátku by jim s kamarády občas vypálil nějakou čtvrť, je asi dost absurdní.

Také v Asii je taková představa absurdní. V Japonsku je velmi přísná imigrační politika. Na občanství tu nedosáhne prakticky žádný cizinec a pracovat tu smí jen potřební lidé. Je to přísné? Na druhou stranu jsme z Japonska nikdy neslyšeli o rasových bouřích, o násilnostech páchaných frustrovanými mladými Araby nebo černochy. Ostatně ani z Afriky se k nám nedostala zpráva, že by tu černošské obchody rabovali nezaměstnaní běloši nebo Japonci. Něco na tom asi bude. Každý máme nějakou svoji kulturu, nějakou svoji vlast a tu bychom měli budovat a zlepšovat. Nikoli parazitovat na jiné, která se nám zdá lepší.

To „nikoli parazitovat“ znamená, že na druhou stranu není nic lepšího než jít na nějaký čas na zkušenou do ciziny a tam získat nějaké nové zkušenosti, které mohou být později doma k užitku. Jít za prací znamená ovšem pracovat, být přínosem hostitelské zemi, a žít tam v pokorné úctě před jejími zákony a zvyklostmi.

A co je nejdůležitější, žít tam se souhlasem jejich obyvatel, nikoli jako z vrchu násilím dosazený parazit.

Praotec Čech prý byl imigrant – větší blbost jsem ještě neslyšel.

Staří Slované osidlovali v drtivé většině neosídlené krajiny. V případě Čech osidlovali krajinu, ze které v čase tzv. stěhování národů odcházeli keltské a germánské kmeny na západ.

Slované nebyli imigranti, kteří by se vloudili do bohaté germánské vesnice, aby si užili výdobytků práce vyspělejší kultury. Archeologové dokladují, že vedle nijak bohatých osad vyrůstaly osady slovanské, které naopak obohacovaly vyspělejší zemědělskou kulturou ty germánské. To je trochu jiné kafe a také se tomu neříká imigrace, ale migrace.

Netvrdím, že mladí muslimští bojovníci do Evropy jedou jen se zlými úmysly. Věří, že v dobré víře migrují, aby upadlou evropskou kulturu pozvedli, aby nevěřící přivedli k pravému Bohu, aby boží zákon šaríja zcivilizoval nemravné, pokleslé a dekadentní Evropany. Takovou vlnu „dobra“, která se na nás hrne, ovšem odmítám.

A pokud má kdokoli v Bruselu nebo v české vládě chutě být takto spasen, ať se sebere a migruje do Nigérie nebo do Saudské Arábie. Není nad to okusit dobrodiní přicházející kultury na vlastní kůži - nejlépe bičem nebo hromadou dobře míněných kamenů.

Autor: Tomio Okamura | středa 22.7.2015 9:00 | karma článku: 42.40 | přečteno: 3318x

Další články blogera

Tomio Okamura

Europarlament porušuje Úmluvy OSN

V debatě o kvótách nezazněla jedna zásadní věc. Rozhodnutí Evropského parlamentu o kvótách odporuje "Úmluvě o právním postavení uprchlíků”, kterou přijaly všechny členské země OSN.

6.11.2017 v 9:00 | Karma článku: 39.76 | Přečteno: 2227 | Diskuse

Tomio Okamura

Muslimský teror

Tak jako vždy také poslední muslimský teror v Londýně vyburcoval politiky, aby se předháněli ve slovech soustrasti a lítosti.

14.6.2017 v 13:29 | Karma článku: 44.13 | Přečteno: 4641 | Diskuse

Tomio Okamura

Odvolatelnost politiků

Přestože už stále víc lidí pochybuje o tom, že žijeme v demokracii, stále velmi málo lidí tuší, co to skutečná demokracie doopravdy je.

26.4.2017 v 12:27 | Karma článku: 40.81 | Přečteno: 2318 | Diskuse

Tomio Okamura

Arab může, Trump a Lucie Bílá nesmí

Svět se dnes rozdělil na ty, co stavějí ploty a na ty, co proti nim protestují. Ti, kdo chtějí plot - ať je to Donald nebo Lucie Bílá, jsou v očích mainstreamu odsouzeníhodní zločinci.

29.1.2017 v 14:00 | Karma článku: 49.31 | Přečteno: 38893 | Diskuse

Další články z rubriky Ostatní

Libuse Palkova

Jídlo a jazykověda

Nežijeme abychom jedli, ale jíme, abychom žili, říká známé přísloví. V češtině najdete mnoho obratů rčení a přirovnání, která se jídla a poživatin nějak týkají, i když nejde právě o proces stravování.

18.11.2017 v 20:36 | Karma článku: 14.06 | Přečteno: 611 | Diskuse

Jana Slaninová

Zeman, Babiš, Bartoš a ti další, jsou osvícení!

A fakt nekecám. Už tolik času to mám možnost pozorovat. A to aniž bych o to zrovinka nějak stála. Mám i důkazy!

18.11.2017 v 17:40 | Karma článku: 12.92 | Přečteno: 531 | Diskuse

Lubomír Vít

Je křesťanství jenom pohádka?

To do nás vtloukali komunisté. Ve škole nás učili, že náboženství vzniklo aby ovládalo masy. Dokonce byla písnička, poručíme větru dešti,kdy má pršet a kdy vát.

18.11.2017 v 16:31 | Karma článku: 17.46 | Přečteno: 368 |

Mirka Švarcová

Mí prarodiče jsou pašáci!

Procházím se po domě, je ve mně malá dušička, je mi úzko. V tom domě jsem strávila celé svoje dětství. Krásné dětství. S babi a dědou v líbánkách i hádkách, ale vždy s nimi byla ve finále velká legrace.

18.11.2017 v 15:37 | Karma článku: 24.64 | Přečteno: 549 | Diskuse

Pavel Vrba

Horor, co povstal z mlžného oparu.

K tomu, když si ještě pomyslím, že k tomu došlo vlastně díky mé vlastní iniciativě. Ach jo. Na druhou stranu, zase kdyby k tomu nedošlo, neuvědomil bych si, jaké existuje propojení mezi jízdou autem v mlze, úklidem a nákupem.

18.11.2017 v 14:15 | Karma článku: 10.67 | Přečteno: 233 | Diskuse
VIP
Počet článků 147 Celková karma 0.00 Průměrná čtenost 79959

Mám moravsko-japonsko-korejský původ (maminka pochází z Bystřice pod Hostýnem ve Zlínském kraji, tatínek z Japonska), žiju více než 35 let v České republice a žil jsem v dětství také necelých 10 let v Japonsku. Jsem zastáncem přímé demokracie, tedy systému přímé odpovědnosti politiků vůči občanům a zároveň větší možnosti přímého zapojení občanů do ovlivňování veřejného dění. Jsem předsedou parlamentního Hnutí Svoboda a Přímá demokracie (SPD) www.spd.cz https://www.facebook.com/hnutispd

https://www.facebook.com/tomio.cz

https://twitter.com/tomio_cz

www.tomio.cz

http://www.japafoods.cz/Najdete na iDNES.cz

mobilní verze
© 1999–2017 MAFRA, a. s., a dodavatelé Profimedia, Reuters, ČTK, AP. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu MAFRA, a. s., zakázáno. Provozovatelem serveru iDNES.cz je MAFRA, a. s., se sídlem
Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČ: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Vydavatelství MAFRA, a. s., je členem koncernu AGROFERT.